Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Trening Grupowy

Masz problem z mobilizacją? Nie możesz wykrzesać z siebie motywacji? Potrzebujesz nowych bodźców do ćwiczeń? Trening grupowy będzie dla Ciebie idealny.

Niezależnie od tego czy jesteś na siłowni, czy w klubie fitness, obecność innych osób ćwiczących obok zawsze motywuje do jeszcze bardziej intensywnych ćwiczeń. Wspólny trening, szczególnie w małych grupach, ma niemal wszystkie zalety treningu indywidualnego, a przy tym jest zwyczajnie korzystniejszy finansowo. W niewielkich grupach trener może na bieżąco kontrolować Twoją technikę, a widok partnerów dążących do tego samego celu to doskonała motywacja.

Prowadzę treningi o różnych poziomach zaawansowania w maksymalnie 3-osobowych grupach, które zapewniają kameralne warunki i doskonałą atmosferę, sprzyjającą ciężkiej pracy. Obawiasz się, że nie dasz rady? Niepotrzebnie, partnerów dobieram zawsze tak, by cała grupa miała podobny stopień zaawansowania. Jeśli masz już swoich stałych partnerów do ćwiczeń, albo chciałbyś zabrać na trening swoich znajomych, to możecie stworzyć swoją własną grupę. Wszystkie treningi odbywają się w moim prywatnym studiu Fit Fly, na moim sprzęcie. Tobie potrzeba więc tylko chęci. Do dzieła!