Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Suplementacja

Jeśli intensywnie trenujesz, to Twój organizm potrzebuje dużo większej dawki substancji odżywczych niż zwykle, by się zregenerować. Przyjmowany przez Ciebie pokarm musi nie tylko pokryć straty, ale też dostarczyć zapasowe porcje energii i składników odżywczych. Niestety obfite posiłki mocno obciążają Twój przewód pokarmowy. Uczucie sytości i ciężkości niekorzystnie wpływa na efektywność Twojego treningu. Jeśli masz z tym problem to znaczy, że przydałaby Ci się odpowiednia suplementacja.

Suplementy diety to składniki odżywcze, takie jak skoncentrowane witaminy, składniki mineralne i inne substancje na co dzień syntetyzowane przez organizm, których może Ci brakować w codziennej diecie lub też takie, których najczęściej wyzbywa się Twój organizm podczas treningu. Możesz przyjmować je w postaci kapsułek, płynów lub koktajli. Są szybko wchłaniane przez organizm i pozwolą Ci utrzymać równowagę fizjologiczną nawet podczas bardzo wycieńczających ćwiczeń.

Dobiorę odpowiednie dla Ciebie suplementy, które wzbogacą Twoją dietę. Pamiętaj, im szybciej się regenerujesz, tym więcej jesteś w stanie osiągnąć.