Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

O mnie

Jeśli chcesz zwiększyć masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową, poprawić postawę lub zwyczajnie dobrze poczuć się w swoim ciele, to zapraszam Cię do mojego studia.

Nazywam się Magdalena Jarmuż, jestem trenerem personalnym oraz założycielką studia FIT FLY w Poznaniu. Na co dzień pomagam zarówno kobietom jak i mężczyznom budować swoje wymarzone sylwetki.

Jestem instruktorem fitness i siłowni, w tym instruktorem treningu kettlebell. Chętnie łączę i mieszam ze sobą różne techniki i ćwiczenia by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty treningów. Mam za sobą szereg szkoleń z zakresu odżywiania i suplementacji. Pozwalają mi one spojrzeć na Twój trening z szerszej perspektywy i dobrać do niego odpowiednie plany żywieniowe, które przyśpieszają dojście do upragnionych celów. Ukończyłam także szereg kursów masażu, dzięki czemu mogę pomóc Twoim mięśniom rozluźnić się po wyczerpującym treningu, czy powrócić do sprawności po kontuzji. Stale poszerzam swoją wiedzę, na kursach i szkolenia, wymieniając się doświadczeniami z profesjonalistami i innymi osobami zawodowo uprawiającymi różne dziedziny sportu.

Pomimo wszystkich dyplomów i świadectw wiem, że największą miarą prawdy jest zawsze skuteczność.
Przyjdź na trening i sprawdź mnie
.